Edeple gelen lutufla gider.
Reklam 1 Kod Alanı www.okuryazarblog.com

İSTANBUL CHAT ,DİNİ CHAT , DİNİ SOHBET ,İSLAMİ SOHBET ODALARI

İSTANBUL CHAT ,DİNİ CHAT , DİNİ SOHBET ,İSLAMİ SOHBET ODALARI

Burada bulacağınız dinisohbetler İslam beldesi olan güzel İstanbul’un güzel insanlarını toparlıyor. İstanbulchat dini İslam’ın Ayasofya başta olmak üzere medeniyetin ve ecdadımızın timsalidir.

İster global ister oyun odalarına eşlik edin keyifli sohbetin tadını ücretsiz olarak çıkarın.Neşelisohbet in ve huzurun farkına varın.

Boş vakitlerinizde deneyimli yöneticilerimizle sizlere yardım etmeye ve sizlerle sohbetin , muhabbetin keyifli haline bir tuş kadar yakınız.oxm, kelime , islamiyaris , şiir bir çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz.Tasavvuf

 

 

admin 392
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralTüm kullanıcılarımızın yönetim nezlinde eşit olduğunuzu bilmeniz ve hiç bir ayrıcalıksız tanınmaksızın kurallara tabi olduğunu bilmenizi isteriz.
kuralHiç bir kullanıcımız kanal genelinde yada özel konuşma penceresinde küfür, hakaret ve aşağılayıcı sohbetlerde bulunamaz ve bunu ima edemez.
kuralTürk örf adet ve kültürüne ters düşecek fikir, konuşma ve davranışlar yasaktır.
kuralTürkiye Cumhuriyeti Devleti büyüklerine, önderlerine, tarihi kişiliklerine ve kutsallarına yönelik olumsuz eleştiri, hakaret ve kötü söylemler yasaktır.
söz
yukarı